Динамо в Австрії на зборах зіграло спаринг

Динамо в Австрії на зборах зіграло спаринг

Суперником динамівців у товариському поєдинку стала команда, яка наразі є чемпіоном Чехії.

 
У суботу, 20 червня, Динамо Київ у рамках тренувального збору в Австрії провело свій перший запланований товариський матч.
 
Під час спортивної навчально-тренувальної сесії команді, що виступає під керівництвом Ігоря Костюка, протистояла празька Славія. Чинний чемпіон Чехії і найуспішніші за перемогами в минулому чемпіонаті “біло-сині” зіграли результативну нічию – 1:1.
 
Першим на полі відзначився суперник динамівців. На самому початку товариського протистояння успіх Славії приніс її гравець Самуель Піколон. Успішною в його виконанні вийшла гра на подачі м’яча зі штрафного на четвертій хвилині зустрічі.
 
Кияни утримали відповідь до кінця поєдинку. Голкіпер суперників не зміг встояти проти натиску Назара Волошина, який вступив з ним у протистояння після того, як на 86-й хвилині гри Валентин Рубчинський гостро з глибини поля віддав пас партнеру, що виконує на полі функції форварда.

Динамо – Славія – 1:1
 
Голи: Волошин, 86 – Піколон, 4
 
Динамо (перший тайм): Суркіс, Гусєв, Біловар, Захарченко (Тіаре, 31), Дубінчак, Лонвейк, Рубчинський, Піхальонок, Огундана, Редушко, Герреро.
 
Динамо (другий тайм): Ольховий, Дикий, Захарченко (Гусєв, 67), Тіаре, Коробов, Малиш, Осипенко (Рубчинський, 74), Буяльський, Торрес, Волошин, Герич.
 
Славія (перший тайм): Маркович, Конецький, Галінський, Боржил, Глоссоа, Райноха, Лабік, Канте, Новак, Піколон, Колішек.
 
Славія (другий тайм): Резек, Камара, Влчек, Мбоджі, Ісіфе, Качор, Єлінек, Яворчек, Аяосі, Когоут, Мубарак.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали https://t.me/korrespondentnet і WhatsApp